درباره ما

گروه «هنرپويا»، کنسرسيوم مشترک مؤسسه فرهنگي‌هنری هفت‌سنگ و مؤسسه فرهنگي‌هنري سلوک‌افلاکيان است که به توليد انيميشن‌هاي سه بعدي، دوبعدي و موشن‌گرافيک در قالب فيلم‌هاي سينمايي، سريال‌ها، مجموعه‌ها و آثار کوتاه انيميشني، انجام طرح‌هاي مجازي‌سازي، ساخت تيزرهاي تلويزيوني و ... می‌پردازد. «هنرپويا» با بيش از ده سال سابقه تاکنون توانسته است بيش از 150 برنامه مختلف در قالبهاي سينمايي، نيمه بلند، کوتاه، سريال، مجموعه، تيزر، آرم استيشن و ... را توليد نمايد.
 
فيلم انيميشن «شاهزاده روم» با پروانه ساخت به شماره 115282/93/154 اداره‌کل نظارت سينماي حرفه‌‌اي سازمان سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و فيلم انيميشن «9:20 در بوشهر» با پروانه ساخت به شماره 116081/90/154 اداره‌کل نظارت سينماي حرفه‌‌اي سازمان سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، دو اثر سینمایی این مجموعه است.

گروه «هنرپويا» ساخت انیمیشن‌های تک قسمتی مانند «پرواز تا بينهايت»، «IQ170»، «نماز باران»، «مردي که خودش را کشت»، «نرگس»، «موعود» و ... را نیز در کارنامه خود ثبت کرده است. سریال‌های «دره‌ي زنجفيل»، «بينا و دينا» و «نوروز آن سالها» نیز از جمله سریال‌های انیمیشنی تولید شده در این گروه می‌باشند. علاوه بر این گروه «هنرپويا» در تولید مجموعه‌ انیمیشن‌های تجاری، فرهنگی و آموزشی نیز فعال می باشد.

آثار تولید شده در گروه «هنرپويا» در بیش از 20 جشنواره معتبر به نمایش درآمده و مورد تقدیر قرار گرفته است.