«شاهزاده روم» را در شبکه خانگی و فیلیمو ببینید

     زمان ارسال : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۱۴:۲۰:۱۰ - نویسنده : admin

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی از نسخه خانگی انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» و نشست خبری معرفی محصول جدید گروه هنر پویا (کنسرسیوم مشترک موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان) امروز 18 اسفندماه با تقدیر از غلامرضا فرجی در حوزه هنری برگزار شد.

در ابتدای این برنامه نشستی خبری با  حضور حامد جعفری رئیس هیئت مدیره گروه هنرپویا و تهیه کننده انیمیشن سینمایی شاهزاده روم، هادی محمدیان کارگردان انیمیشن سینمایی شاهزاده روم و غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم حامد جعفری تهیه کننده و رئیس هیئت مدیره گروه هنر پویا به سخنرانی پرداخت. وی با اشاره به اینکه کار اکران سینمایی شاهزاده روم امروز به اتمام می رسد و بناست در این مراسم از نسخه خانگی «شاهزاده روم» رونمایی شود گفت: از فردا هم نسخه VOD این اثر روی سایت Filimo.com  قرار میگرد و همه هموطنان داخل و خارج از کشور نیز می توانند این اثر را به صورت آنلاین از طریق این سایت تماشا کنند.

جعفری در ادامه ضمن اعلام این خبر که 70 قلم محصول جانبی برای شاهزاده روم شناسایی کردیم گفت که قرار است این آثار در 7 گروه تولید و عرضه شوند، اما اولویت اول ما عرضه لوازم التحریر، کیف و پوشاک است که قرار است همزمان با پخش نسخه تلویزیونی شاهزاده روم در نیمه شعبان از این اقلام نیز رونمایی شود.

سپس جعفری به معرفی اثر جدید گروه هنر پویا پرداخت و گفت: از اوایل دی ماه 94 رسما انیمیشن سینمایی «فیل شاه» کلید خورده است. البته کار بر روی ایده و طرح داستان از اوایل سال زیر نظر شورای محتوای گروه هنرپویا آغاز شد و از اوایل دی ماه کار نگارش فیلمنامه این اثر تازه توسط 3 نفر از نویسندگان کشورمان آغاز شده است.

جعفری در خصوص زمان بندی تولید انیمیشن سینمایی فیل شاه گفت: تولید اثر با مدیریت تولید مهدی پاکدل از ابتدای سال ٩٥ آغاز خواهد شد و بناست تا اوایل سال 96 نسخه نهایی اثر رونمایی شود.

جعفری همچنین گفت: همانطور که برای «شاهزاده روم» برنامه ریزی کردیم تا اولین نسخه کار در جشنواره فجر رونمایی شود اینبار هم قصد داریم نسخه صفر انیمیشن سینمایی «فیل شاه» را در جشنواره فیلم فجر 95 رونمایی کنیم و نسخه کامل را سال بعد از آن به نمایش درآوریم.

این تهیه کننده سینما همچنین با اشاره هزینه های ساخت «فیل شاه» تاکید کرد: قرار است هزینه های ساخت این اثر توسط گروه هنرپویا و با مشارکت مالی یک شرکت لبنانی تامین شود.

جعفری اضافه کرد: با بنیاد سینمایی فارابی هم در مذاکرات اولیه به توافق رسیدیم و منتظریم تا روالهای اداری کار طی شود تا بنیاد فارابی هم به عنوان یکی از مهمترین نهادهای سینمایی کشور در تولید انیمیشن سینمایی «فیل شاه» مشارکت داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر :

فقط کاربران میتوانند نظرات خود را ثبت نمایند .